Saygı

ŞUBAT AYINDA BURCUNUZ VE SİZ “2014”

Konuk Yazarlar
julaender_pine_aries
KOÇ BURCU (21 Mart-20 Nisan)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi  hayaller ve umutlar, arkadaş grupları evinden aydınlatmaya başlamıştır. 30 Ocak saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Katılacağınız arkadaş toplantılarından destek alarak bir işi veya hayalinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Kapalı mekanlarda bulunabilir, yaratıcılığınızı artırabilirsiniz. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşacaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden aşk, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık konularında gerginlik yaratmaya devam edecektir. Sakin ve sabırlı olmalısınız. Merkür 1 Şubat- 14 Şubat arası Balık burcundadır. Kapalı mekanlarda yaratıcılığınızı artırarak çalışmanızı sağlayabilir. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketini (Retro) başlayacaktır. Bu dönemde yarım kalmış işlerinizi tamamlama fırsatı yakalayabilir veya uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Aşk, talih, çocuklar, sanat ve eğlence konuları ön plana çıkacaktır. Gösterişi ve lüks konularını abartabilirsiniz. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Ters giden işler ve gecikmeler, yanlış anlama ve anlaşılma ortadan kalkacaktır.
Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…
~
julaender_pine_taurus
BOĞA BURCU (21 Nisan-20 Mayıs)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi kariyer, ün, statü ve toplumdaki yeriniz konularında aydınlatmaya başlamıştır. 30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Yeni bir iş veya terfi olabilir. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Uzun zamandır beklediğiniz bir şansı yakalayabilirsiniz. Tanıdık veya arkadaş desteğiyle bir iş yardımı alabilirsiniz.31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşacaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden yanınızda çalıştırdıklarınız, günlük işler, sağlık ve evcil hayvanlar konularında sorunlar devam edebilir.Merkür 1 Şubat- 14 Şubat arası Balık burcundadır. Aile büyükleri, arkadaş grupları ile iletişim ve haberleşme artabilir. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. Yoğun çalışma temposu içerisinde olabilirsiniz. Yaşanacak aksaklıklara ve gecikmelere hazırlıklı olunuz ve konuşmalarınızda dikkatli olunuz. Zira yanlış anlaşabilir veya anlayabilirsiniz. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Evde ve işte yapmak istediklerinizi neticelendirebilirsiniz. Ailenizle veya iş arkadaşlarınızla güzel bir ortamda yemek yiyebilirsiniz. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

julaender_pine_gemini~
İKİZLER BURCU (21 Mayıs-21 Haziran)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi eğitim, yolculuk, hukuk, turizm ve inançlarınız konularında aydınlatmaya başlamıştır. una geçecektir. Toplum yaşamımızda haberleşmeleriniz artacak olup yeni bir iş girişiminde de bulunabilirsiniz.30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. İş yolculuğu, eğitim, turizm, hukuksal işlemler konularında yeni fırsatlar getirecektir. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir.Toplum yaşamınızda görüşmeleriniz artacak olup yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz.31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşacaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden aşk, talih, çocuklar, sanat ve eğlence konularında dikkatli olmalısınız. Bu konularda sorunlar devam edebilir. Merkür 1 Şubat- 14 Şubat arası Balık burcundadır. İşleriniz artabilir, iş ile ilgili yeni fırsatlar elde edebilir, toplum önünde ön plana çıkabilirsiniz. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. İşlerde yolunda gitmeyen bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. konuşmalarınızda dikkatli olunuz. Eskiden kaçırdığınız bir iş fırsatını yakalayabilirsiniz. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Kardeşlerinizle veya yakın çevrenizden biriyle birlikte çalışabilirsiniz.Eğitim alabilir veya kısa yolculuklar yapabilirsiniz.28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_cancer
YENGEÇ BURCU (22 Haziran-22Temmuz)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi ikili ilişkilerden elde edilen ortak kazançlar, vergi, sigorta ve alım-satım konularında aydınlatmaya başlamıştır. 30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Alım-satım konuları, kredi, ortak kazançlardan elde edilen paralar konularında yeni fırsatlar sunacaktır. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir.Eğitim programları, iş seyahatleri, basın-yayın, reklamcılık ve iletişim konularında yoğunluk yaşanabilir. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşacaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır.Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır.Mars Terazi burcunda ilerlediğinden işte ve aile içerisinde, anne-baba evinde harcamalar devam edebilir, para ve sağlık konularına dikkat edilmelidir. Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. İş konularında haberleşme artacak olup seyahatler gerçekleşebilir. Turizm ve hukuksal konularda iletişim artabilir. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır.Bir takım evrakları dikkatlice gözden geçirmelisiniz. para konularında gecikmelere maruz kalabilirsiniz.Banka işlemlerinde hatalı işlemler ile karşılaşabilirsiniz. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir.Sizi kazançlar ve para evinizden etkileyecek olup lüks ve  zevkleriniz için masraf yapmanızı sağlayacaktır.28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_leo
ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi ikili ilişkiler, ortaklık, aşk ve evlilik konularında aydınlatacaktır.30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir.Sevgili, eş ve ortaklık konularında güzellikler sunacak olup, bir başlangıçada sebep olabilir. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. İkili yatırımlarınızda, ortak kazançlarda, banka kredi, vergi, alım-satım konularında haberleşme yoğunlaşabilir. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşıcaktır. İki gün içersinde ileri hareketine başlayacaktır.Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır.Mars Terazi burcunda ilerlediğinden kardeşler ve yakın çevre ile ilgilenmek durumunda kalabilir, eğitim alabilir veya kısa yolculuklar yapabilirsiniz.Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır.Eşinizin ve ortağınızın parasından yararlanabilir, ortak kazançlar ile ilgili harekete geçerek bir mülk alımı veya satışı gerçekleştirebilirsiniz. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır.İkili ilişkiler, aşk ver evlilik konularında yanlış anlama ve anlaşılma olmamasına dikkat etmelisiniz, eskiden kaçırdığınız bir işi eşiniz ve ortağınızla elde edebilirsiniz.15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Yeni ayda başlattığınız konularda kişisel başarıyı elde edebilirsiniz. ego ve zevkleriniz için istekleriniz artabilir.28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_virgo
BAŞAK BURCU (24 Ağustos-23 Eylül)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi günlük işler, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlar ve sağlık konularında aydınlatacaktır.30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Bu konularda yeni bir başlangıç fırsatı ,yeni ekip ve  yeni iş arkadaşları ile  ortak çalışmalarda  başarılar getirebilir.31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Aşk, ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında iletişim artacaktır. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşıcaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır.Mars Terazi burcunda ilerlediğinden zevkiniz için harcamalarınız devam edecektir. Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. Aşk, evlilik, ortaklık konularında hareketlilik getirmektedir.Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. İkili ilişkilerde konuşmalarınıza özen göstermelisiniz.Yanlış anlama ve anlaşılmalara sebep olabilir. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Kendi iç sesinize kulak verip yapılanma içerisine girebilirsiniz. yalnız kalmak veya kapalı bir ortamda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~

julaender_pine_libra

TERAZİ BURCU (24 Eylül-23 Ekim)

20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi aşk, eğlence, talih oyunları, çocuklar, sanatsal olaylar, oteller konularında aydınlatmaya başlamıştır.30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir.Eğlence yaşamınız canlanabilir, aşk yaşayabilir veya çocuklarınız ile ilgili bir sevinç olabilir, otel ve eğlence konularında yeni bir durum meydana gelebilir. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Yanınızda çalışanlar, günlük işler, evcil hayvanlar ve sağlık konularında haberleşme artacaktır. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşıcaktır. İki gün içersinde ileri hareketine başlayacaktır.Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır.Mars Terazi burcunda ilerlediğinden koşuşturmalar artabilir, efor sarf edebilir, spor ve egzersiz yapabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. Yanınızda çalıştırdıklarınızla haberleşmede ve günlük işlerinizde artış olacaktır.Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır.Ekip çalışmalarında terslikler ve hatalar ile karşılaşabilirsiniz ve randevularda aksamalar olabilir. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Hayal ettiğiniz bir fırsatı tanıdık veya arkadaş yardımıyla yakalayabilirsiniz, aile büyükleri ile haberleşebilirsiniz. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_scorpio
AKREP BURCU (24 Ekim- 22 Kasım)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi ailevi ve iş konularında aydınlatacaktır.30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Ev, yuva ve iş konularında yeni başlangıçlar yapmanızı sağlıyabilir. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Aşk, sanat, talih oyunları, eğlence yaşamı ve çocuklar konularında yeni sevinçli haberler getirebilir.31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşıcaktır. İki gün içersinde ileri hareketine başlıyacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır.Mars Terazi burcunda ilerlediğinden gizli düşmanlar, gizli konular ve hırsızlığa karşı dikkatli olmalısınız. Sağlık konuları gündemde olabilir, hastane ortamlarında bulunabilirsiniz. Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır.Eğlence ve sanat konularında, aşk ve çocuklar ile ilgili yolculuk ve haberleşme artacaktır. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. İletişimde ve ulaşımda sorunlar yaşanabilir, randevularda yanlış anlama ve gecikmeler olabilir. İşte ve ailede yanlış anlaşılmalara sebep vermemelisiniz.t’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Yeni ayda başlattığınız bir iş girişiminize Dolunay’da kavuşma şansı yakalayabilirsiniz. Toplumda göz önünde olacaksınız. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_sagitarius
YAY BURCU (23 Kasım- 21 Aralık)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi eğitim ve kısa yolculuklar, yakın çevre ve  kardeşlerle ilgili konularda aydınlatacaktır.30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir.Yakın çevreden bir işiniz için destek alabilir ve iş seyahati yapabilirsiniz.31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Evde ve işte iş ile ilgili haberleşme artacaktır.31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşıcaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden yaşça büyük kişilerden yardım alabilirsiniz. Arkadaş grupları içinde haberleşme artabilir, bir hayaliniz için çaba sarf edebilirsiniz.Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. Anne-baba, ev, yuva ve iş konularında haberleşme artacaktır. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır.Yolculuk ve haberleşmede aksamalara sebep olabilir. Randevulara dikkat etmelisiniz. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Yeni ay’da başlattığınız bir iş girişimi Dolunayda tamamlanabilir. Turizm, hukuk, yurt dışı seyahatler, ve iş gezileri bu dönemde gerçekleşebilir. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_capricorn
OĞLAK BURCU (22 Aralık- 20 Ocak)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi kendi kazançlarınız, iş ve finans konularında aydınlatmaya başlamıştır. 30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Para konularında yeni iş imkanları araştırmanıza sebep olacaktır. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir.Yakınlarınızla ilgilenebilir ve şehir dışı haberleşme yapabilirsiniz. Eğitim ve iş konularında yolculuk yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşıcaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlıyacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden iş, kariyer, ün ve toplum yaşamınızda ekstra çaba sarf etmenize neden olmaktadır.Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. Kardeşler ve yakın çevrenizle haberleşebilirsiniz. Eğitim alabilir ve iş yolculukları yapabilirsiniz.Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. Bu dönemde para ve iş ile ilgili kaçırdığınız fırsatlar tekrar önünüze gelebilecektir.15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Yeni Ay’da başlattığınız iş ve finansal konuları meyvesini bu dönemde almaya başlayabilirsiniz. Yeni bir işe girerek kazanç elde edebilirsiniz. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_aquarius
KOVA BURCU (21 Ocak- 19 Şubat)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi kişsel yetenekleriniz, egolarınız ve istekleriniz konularında doğrudan etkilemeye başlamıştır. 30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Kendiniz her türlü konuda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İstediğiniz bir şey gerçekleşebilir. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. Para ve finansal konularda hareketlenme getireceğinden yeni iş imkanları bulabilirsiniz. Geliriniz artabilir.31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşacaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden basın-yayın, hukuksal konular, turizm ve yurt dışı görüşmelerde çaba sarf edeceksiniz. Eğitim alabilir ve iş seyahatleri için yolculuk yapabilirsiniz. Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. Kazanımları artırmak için haber trafiği artabilir ve yeni iş imkanları ile karşılaşabilirsiniz.Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. Bir takım gecikmeler yaşayabilir, ulaşımda ve iletişimde aksilikler çıkabilir. Dikkatli olmalısınız. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. İkili ilişkiler, aşk, evlilik ve ortaklık konularında yeni Ay’da başlatılan bir durum Dolunay’da müjdeli haber ile tamamlanacaktır. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_pisces
BALIK BURCU (20 Şubat- 20 Mart)
20 Ocak saat 05:51’de Kova burcuna geçen Güneş sizi iç dünyanızdan etkiliyerek yaratıcılığınızı artırmaktadır. Kapalı ortamlarda orijinal fikirlerinizle yenilik ve değişiklik yapmanızı sağlamaktadır. 30 Ocak  saat 23:38’de Kova burcunda yeni ay gerçekleşecektir. Sizi yeniden yapılandırıp değişmenizi sağlayacaktır. 31 Ocak saat 16:29’da Merkür Balık burcuna geçecektir. İletişim trafiğinde artış olacaktır. 31 Ocak saat 22:48’de Oğlak burcunda geri giden (Retro) Venüs ileri hareketini başlatmak üzere durağanlaşacaktır. İki gün içerisinde ileri hareketine başlayacaktır. Her türlü güzellik işleri, sanatsal olaylar, estetik, aşk ve para konularında yaşanan sorunlar ortadan kalkacaktır. Mars Terazi burcunda ilerlediğinden ortak kazançlarınız söz konusudur. Alım-satım işleri, banka ve kredi, sigorta konuları ön plana çıkabilir. Merkür 1 Şubat-14 Şubat arasında Balık burcundadır. Sevdiklerinizle ve ailenizle güzel iletişim yaşayabilirsiniz.Merkür 14 Şubat’ta Kova burcuna geçerek geri hareketinde (Retro) olacaktır. Kapalı ortamlarda bulunabilir, kendi iç sesinize kulak verebilir, orijinal fikirler üretebilir, yaratıcılık ve yapılanma içerisinde olabilirsiniz. Bir takım aksama ve gecikmeler yaşanabilir. 15 Şubat saat 01:52’de Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Günlük işler, çalışma arkadaşlarınız veya yanınızda çalışanlar, sağlık ve evcil hayvan konularında yeni durumla ortaya çıkabilir ve ekip çalışması gerçekleştirebilirsiniz. 28 Şubat’ta Merkür Kova burcunda düzelerek ileri hareketine geçecektir. Yaşayacağınız iletişim sorunları ve tersliklerde ortadan kalkacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

Arzu Özalpay
Astrolog
~~~
Konuk Yazarlar tarafından yazıldı
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.956 okunma

Başa Dön