Saygı

OCAK AYINDA BURCUNUZ VE SİZ “2014”

Konuk Yazarlar
KOÇ BURCU (21 Mart-20 Nisan)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna giren Güneş sizi toplumdaki yeriniz, iş ve kariyer konularında etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’de buraya geçerek bu konularda hareket ve iletişim trafiğini artırmıştır. Daha ciddi düşünmeye davet etmiştir. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor sizin için iş konularında yeni projeler ve başlangıçlar demektir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay işte ve evde aileyi sevindirici konularda sizi etkileyebilir. Mars Terazi burcunda hareket ettiğinden ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında dikkatli olmanızı göstermektedir. Ani ve fevri hareketlerden kaçınmalısınız. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olduğundan sosyal ve ikili ilişkilerinizde sizi zorlıyabilir. Yıl boyunca bu konularda alıngan ve sinirli olmamaya özen göstermelisiniz. 2014 yılının ilk yarısı ilişkiler sizin hayatınızda özelikle önem taşıyacaktır. Yılın ikinci yarısı aşk, evlilik, eğlence ve çocuklar konularında şans ve mutluluk verebilir.

Herşey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
BOA-BU~1
BOĞA BURCU (21 Nisan-20 Mayıs)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna giren Güneş sizi eğitim, uzak yerler, iş seyahatleri, düşünce ve inançlarınızdan etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’de buraya geçerek uzak yerlerde oturan yakınlarınızla iletişimi artırmıştır. Yine eğitim ile ilgili düşünceleriniz ve girişimleriniz olabilir, veya iş görüşmeleri için uzak yerlere gidebilirsiniz. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor, eğitim ve iş seyahati yapabilirsiniz. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşen Dolunay zamanında yakın çevrenizden destek alarak bu konuları tamamlayabilirsiniz. Mars Terazi burcunda hareket ettiğinden sağlık kontrollerinizi yaptırmanızı sağlayabilir veya çalıştırdığınız birisi yanınızdan ayrılabilir. Gurup çalışmalarında kırıcı olmamaya özen gösteriniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olduğundan ikili ve sosyal ilişkilerinizde dikkatli olmanızı gerektirmektedir.  2014 yılının son aylarına kadar ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında gerginliklerden uzak durunuz. 2014 yılının ilk yarısı size eğitim, kısa yollar, yakın çevre ve kardeşler konularında şans getirmektedir. Yılın ikinci yarısında evde ve işte bolluk, genişleme ve şans getirmektedir.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
Burclar-Ikizler
İKİZLER BURCU (21 Mayıs-21 Haziran)
21 Aralık’ta Oğlakı burcuna giren Güneş sizi ortak kazançlar, kredi, vergi ve eşin parası evinden etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’ünde buraya geçmesiyle alım satım işleri , eşin ve ortağın parasını kullanmak gibi durumlarını meydana getirmektedir. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni ay gerçekleşiyor ortak kazanç evinizde yeni bir duruma sebep olabilir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Bu durumda Yeni Ay’da başlattığınız konularda  meyvesini toplayabilirsiniz. Para konularında şanslısınız. Mars’ın Terazi burcunda hareket etmesi size aşk, eğlence, çocuklar konularında hareketli zamanlar getirmektedir. Eğlence ve spor aktivitelerinde bulunabilirsiniz. Spor yaparken kazalara açık olacağınızdan dikkatli olmanızda fayda vardır. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olacağından estetik operasyonlar dahil mecbur kalınmadıkça ameliyat önerilmez. 2014 yılında kilo alabilir ve diyet yapmakta zorlanabilirsiniz. Sağlık konuları ilgi alanınız olabilir. 2014 yılının ilk yarısı iş ve parasal konularda şans ve bolluk getirecektir. Yılın ikinci yarısı eğitim ve kısa yollar, yakın çevre ve kardeşler konularında şanslı olacaksınız.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
yengec
YENGEÇ BURCU (22 Haziran-22Temmuz)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna giren Güneş sizi ikili ilişkiler, aşk, evlilik ve ortaklık konularında olumlu etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’de bu eve geçince bu konularda iletişim ve haberleşme hız kazanmıştır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklık konularında yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecektir. Jüpiterde Yengeç burcunda olduğundan mutlu bir durum yaratarak sizi sevindirebilir. Mars’ın Terazi burcunda olması size evde ve işte güzellik getiren harcamalara sebep verebilir. Abartıya kaçmamak şartıyla zevkleriniz ve dekorasayon için para harcıyabilirsiniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri haerketinde olacağından aşk, ikili ilişkiler, ortaklık ve evlilikte kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Aşk, çocuklar, sanat ve eğlence konularında size sene boyunca çok sorumluluk almanızı sağlayacaktır. 2014 yılının ilk yarısında Jüpiter size şans, bolluk, bereket getirecektir. Yılın ikinci yarısında iş ve kazançlar konularında bolluk verecektir.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
aslan
ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş sizi yanınızda çalıştırdıklarınız, evcil hayvanlar, sağlık ve hizmet konularında etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’ünde bu eve geçmesiyle bu konularda iletişim ve haberleşme hızlanmıştır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Sağlık ve hizmet konularında yapmak istediğiniz bir işi başlatabilirsiniz. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecektir. Hastane gibi kapalı ortamlarda başlatmış olduğunuz işleri neticelendirebilirsiniz. Mars’ın Terazi burcundaki hareketi eğitim, kısa yollar, kardeşler, yakın çevre gibi konularda sorun yaşamanıza sebep olabilir. Sinirlenmemeye özen göstermelisiniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olduğundan uzak akrabalar arasında kırıcı bir olay yaşamanıza sebep verebilir. Alıngan davranmamaya ve sinirlenmemeye özen göstermelisiniz. 2014 yılı sonuna kadar evde değişiklik yapma ihtiyacında olabilirsiniz. 2014 yılın ilk yarısında yapacağınız işlere hazırlık döneminde sayılırsınız. Kendinizde yeniden yapılandıracaksınız. Yılın ikinci yarısında her yönden şans ve bolluk sizden yana olacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
basak
BAŞAK BURCU (24 Ağustos-23 Eylül)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş sizi aşk, eğlence, çocuklar, sanat ve şans konularında etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’ünde bu eve geçmesiyle bu konularda iletişim ve haberleşme hızlanmıştır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Aşk, çocuklar, eğlence ve sanat konularında yeni bir durum getirebilir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecektir. Hayal ettiğiniz güzel bir olay sizi mutlu edecektir. Mars’ın Terazi burcunda hareketi zevkleriniz için harcama yapacağınızı göstermektedir. Venüs’ün 31 Ocak tarihine kadar sürecek olan geri hareketi çocuklar, aşk, sanat ve eğlence konularını tekrar gözden geçireceğinizi göstermektedir. İlişkilerinizde kırıcı olmayınız ve alınmamaya dikkat ediniz. 2014 yılı süresince yakın çevre, kısa yollar, kardeşler ve eğitim konularında sorumluluklarınız artacaktır. 2014 yılının ilk yarısında arkadaş guruplarıyla eğlenceli ortamlarda bulunup hoş vakitler geçirebilirsiniz. Çok hayal ettiğiniz bir şey gerçekleşebilir. Yılın ikinci yarısında ise kapalı ortamlarda şans sizden yana olacaktır ve bereket getirecektir.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~

teraziTERAZİ BURCU (24 Eylül-23 Ekim)

21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş sizi ev, yuva,  aile, iş konularında olumlu gelişmeler getirmiştir. 24 Aralık’ta Merkür’ünde bu eve girmesiyle aile içi güzel ilişkiler ve haberleşmeler artmıştır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşmektedir. Aile içinde müjdeli bir haber yaşatabilir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay toplum ve iş yaşamınızda yapmak istediğiniz projelerde size yardımcı olacaktır. Mars’ın Terazi burcunda olmasıyla daha çekici ve enerjik olmaktasınız. İş temponuz artmaktadır. Yanlız öfkenizi kontrol etmeli ve agresif olmamaya özen göstermelisiniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olacaktır. İş yerinde ve aile içindeki tartışmalardan kaçınınız. 2014 yılı sonuna kadar kazançlarınız ve para konuları sizi ilgilendirecektir. 2014 yılı ilk yarısında iş ve kariyer konularında başarılı ve şanslı olacaksınız. Yılın ikinci yarısında yapmak istediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz ve arkadaş gurupları içinde yer alacaksınız.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
Burclar-Akrep-1AKREP BURCU (24 Ekim- 22 Kasım)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş sizi yakın çevre, kardeşler, eğitim ve kısa yollarda olumlu etkilemeye başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’ünde bu eve geçmesiyle kardeşlerle ve yakın arkadaşlarla iletişim ve haberleşme trafiği artmıştır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Eğitim, yakın çevre veya kardeşlerinizden yana başarılı, mutlu ve güzel haberleriniz olabilir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay size uzak yerler, eğitim, iş seyahati gibi konularda yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mars’ın Terazi burcundaki hareketinden dolayı kapalı ortamlarda çalışma fırstı yakalıyabilirsiniz. Sağlığınızlada ilgilenebilirsiniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olacağından yakın çevre ve kardeşler ile ilişkilerinizde sözlerinize dikkat ediniz, sinirlenmeyiniz ve alınmayınız. 2014 yılı sonuna kadar eksikliklerinizi tamamlayıp yenilenme ve hazırlık aşamasındasınız. Bu dönemde yapmak istedikleriniz için çok sorumluluk alabilir ve çalışabilirsiniz. Yılın ilk yarısında eğitim ve kurs gibi hizmetler alabilirsiniz veya iş seyahatleri yapabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında toplum yaşamında yeriniz iş ve kariyer evinizde şansı ve bereket yakalayabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
yay-burcu-300x225YAY BURCU (23 Kasım- 21 Aralık)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş size para konularında olumlu gelişmeler getirmiştir. 24 Aralık’ta Merkür’ünde bu eve girmesiyle finansal konularda iletişim trafiği artmıştır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Para ve iş konularında sürpriz ve olumlu gelişmeler getirebilir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunayda ise Yeni Ayda başlatığınız konuların neticelendirme şansını yakalayabilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın ve patronunuzun kazançlarından veya sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Mars’ın Terazi burcundaki hareketi size bir dostun yardımını getirebilir ve istediğiniz birşey için aktif pozisyona geçebilirsiniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olması sebebiyle iş ve para konularında size kaçırdığınız güzel fırsatları geri getirebilir. 2014 yılı boyunca yeniden yapılanacaksınız. Kapalı ortamlarda sorumluluk alabilir ve çalışabilirsiniz. 2014 yılının ilk yarısında eşinizin, ortağınızın veya patronunuzun parası, onun kazançlar ve size sunduğu fırsatlar konularında Jüpiter size yardımcı olacaktır. Yılın ikinci yarısında iş gezileri ve uzak yolculuklar sıkça gündeme gelecektir. Hukukta, basında , eğitimde ve turizmde başarılı olabilirsiniz. İnanç ve düşüncelerinizde olumlu etkiler alabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
olakOĞLAK BURCU (22 Aralık- 20 Ocak)
21 Aralık’ta burcunuza giren Güneş sizi direkt etkileyerek egonuzun güçlenmesine, isteklerinizi farketmenize ve aydınlanmanıza yardımcı olmuştur. 24 Aralık’ta Merkür’ünde burcunuza geçmesiyle çevrenizde ve ailenizde iletişim ve haberleşme artmıştır. 1 Ocak’ta burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecektir. Yapmak istediğiniz bir işi başlatabilirsiniz. Görüşmeler ve güzel haberleri beraberinde getirecektir. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Buda size ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında mutlu edecektir. Mars’ın Terazi burcundaki hareketinden dolayı iş, kariyer eviniz ve toplum hayatınız aktif olup yeni fırsatlar sunabilir. Venüs’ün 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinden dolayı kaçırdığınız aşk ve iş fırsatlarını tekrar gündeme getirebilir. 2014 yılı boyunca arkadaş gurupları içinde bulunabilir bir hayaliniz için çok çaba gösterip gerçekleştirebilirsiniz. 2014 yılının ilk yarısında evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilerde başarı, mutluluk sizinle olacaktır. Yılın ikinci yarısında ise birlikte kazanılan ortak paralarda artış olacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
kovaKOVA BURCU (21 Ocak- 19 Şubat)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna giren Güneş sizi iç dünyanızda aydınlatmaya başlamıştır. 24 Aralık’ta Merkür’ünde buraya geçmesiyle kapalı ortamlarda güzel ve hoş vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. 1 Ocak’ta Yeni Ay gerçekleşecektir. Bilinçaltınızı ve geçmişiniz ile ilgili düşüncelerinizi artırıp güzel yönde olumlu yapılanmanıza sebep olacaktır. Artık ne istediğinize karar vereceksiniz. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Sağlık ve hizmet konularında şans getirebilir. Dolunay’da güzel bir iş için ekip çalışması yapabilir ve yanınızda çalışanlardan yardım alabilirsiniz. Mars’ın Terazi burcundaki hareketi düşünce ve inançlarınızda yaratıcı fikirler getirebilir. İş için eğitim veya yolculuk yapabilirsiniz. Venüs 31 Ocak tarihine kadar geri hareketinde olacağından geçmişte yapmak istediğiniz ancak yapamadığınız projeler üzerinde çalışmanıza yardımcı olacaktır. 2014 yılı boyunca toplum, iş ve kariyer alanlarında çok sorumluluklar alabilirsiniz ve fazla çalışmak durumunda kalabilirsiniz. 2014 yılının ilk yarısında sağlık ve hizmet konularında şanslısınız. Yılın ikinci yarısında evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık konularında şanslı ve mutlu olabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
balikBALIK BURCU (20 Şubat- 20 Mart)
21 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Güneş sizi arkadaş guruplarında bulunmanızı sağlarken çok istediğiniz bir hayalinizden dolayı mutluluk alıyorsunuz. 24 Aralık’ta Merkür’ünde bu eve girmesiyle arkadaşlarınızla ve aile büyüklerinizle görüşmeleriniz artacaktır. 1 Ocak’ta Oğlak burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. Mutlu bir haberi dostlarınızla paylaşabilirsiniz. 16 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay gerçekleşecektir. Buda sizi aşk ve sanat, eğlence ve şans, talih oyunları ve çocuklar evinizden sevindirecektir. Mars’ın Terazi burcundaki hareketinden dolayı ortak kazançlardan harcamalar yapabilirsiniz. Venüs’ün 31 Ocak tarihine kadar geri gitmesi geçmişten gelen bir isteğinizin olmasında yardımcı olacaktır. 2014 yılı boyunca inanç ve düşünceler, eğitim, uzak yerler aktif olacaktır. Tatil amaçlı geziler yapılabilir veya iş için seyahatte bulunabilirsiniz. 2014 yılının ilk yarısında aşk ve sanat, eğlence ve çocuklar konularında şanslı ve mutlu olacaksınız. Yılın ikinci yarısında evde veya işte sağlık ve hizmet konularında bolluk ve sevindirici gelişmeler olabilir.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

Arzu Özalpay
Astrolog
~~~
Konuk Yazarlar tarafından yazıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2.537 okunma

Başa Dön