Saygı

MART AYINDA BURCUNUZ VE SİZ “2014”

Konuk Yazarlar
julaender_pine_aries
KOÇ BURCU (21 Mart-20 Nisan)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi iç dünyanızda, bilinçaltınızdaki konulardan ve kapalı ortamlardan aydınlatmaya başlamıştır. 1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. İçinizden yapmak istedğiniz konu ile ilgili bir işinizi gerçekleştireceksiniz. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Akrep burcunda geriliyecek olan Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Enerjiniz ve cesaretiniz zayıflıyabilir. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Geçmişte yaşanan hatalardan ders alıp köklü değişimlerde bulunabilirsiniz. İnsiyatif alarak sorumluluklarınızı farkına vararak hareket edebilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilir, dernek toplantıları ve çeşitli arkadaş gruplarına gidebilirsiniz. 6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Evde ve işte şansınız ve başarınız artabilir. Bolluk ve bereketli bir dönemde büyümek ve gelişmek için daha cesaretli olabilirsiniz. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yeni Ay’da başlatığınız konular büyüyerek daha görünür hale gelecek olup işlerinizi tamamlıyabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz ve yanınızda çalıştırdıklarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. İlişkilerinizde duygusal kararlar alabilirsiniz. Mantıktan ziyade maneviyat artabilir. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor, yeni başlangıçlar yapmak için heyecan duyabilir , cesaret ve rekabet gerektiren işlere kalkışabilir ve risk almaktan çekinmiyebilirsiniz. Temponunuz artacaktır. 30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Başlangıçlarınızı bu dönemde yapabilirsiniz.
Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…
~
julaender_pine_taurus
BOĞA BURCU (21 Nisan-20 Mayıs)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi hayaller evinizden aydınlatacaktır. 1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. Hayal ettiğiniz bir işe kavuşabilirsiniz. Çeşitli grup ve kalabalık içerisine girebilir ve bir arkadaş yardımı alabilirsiniz. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır.Akrep burcunda geriliyecek olan Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Enerjiniz ve cesaretiniz zayıflayabilir. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir.Geçmişte yaşanan hatalardan ders alıp köklü değişimlerde bulunabilirsiniz. İnisiyatif alarak sorumluluklarınızı farkına vararak hareket edebilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. İş ve kariyer evinizde olup size güzel gelişmeler yaşatabilir ve toplumda beğenebilirsiniz.  6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Yakın çevre, kuzenler ve kardeşlerden yana şansınız olacak, eğitim ve iş gezileri, kısa yollar gerçekleşebilir. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor.Çocuklar, aşk, eğlence, talih oyunları ve sanatsal konulardaki başlattığınız işleri tamamlayabilirsiniz. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor.Arkadaş guruplarında iletişim , yardımlaşma ve ticaret konularında artış olabilir. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor, iç dünyanız aydınlanabilir, enerjinizi kapalı ortamlarda çalışarak değerlendirebilirsiniz. Moraliniz düzelecektir.  30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor.Yeni işlere başlamak için cesaretli olacak ve temponuz artacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

julaender_pine_gemini~
İKİZLER BURCU (21 Mayıs-21 Haziran)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi iş ve kariyer, toplumdaki yeriniz konularında aydınlatmaya başlamıştır.1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir.Yeni bir iş teklifi alabilir, terfi edebilir veya işe başlıyabilirsiniz. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır.Akrep burcunda geriliyecek olan Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir.Kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Motivasyonunuzun düşmesine izin vermeyiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir.Geçmişte yaşanan hatalardan ders alıp köklü değişimlerde bulunabilirsiniz. İnsiyatif alarak sorumluluklarınızı farkına vararak hareket edebilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir.İş ve eğitim için evden uzak mekanlarda bulunabilirsiniz, yolculuk ve iş seyahati gündeme gelebilir. İnanç ve düşünceleriniz olumlu yönde gelişecektir. 6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor.Para evinizde, kazancınızda artış olacaktır. Büyümek ve gelişmek istiyerek yeni iş girişimlerinde bulunabilirsiniz. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Evinizde ve iş yerinizde başlattığınız konular tamamlanacaktır. Detaylardan ziyade bütünü görmelisiniz. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. İş ve kariyer evinizde iletişim artacaktır, manevi mutluluklar alabilirsiniz. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor,hayallerinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Arkadaş çevresinde neşeli ve canlı olacaksınız.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Hayalini ettiğiniz bir şeyi başlatabilirsiniz, bir arkadaşınızdan güzel bir iş teklifi alabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_cancer
YENGEÇ BURCU (22 Haziran-22Temmuz)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi eğitim, turizm, hukuk, inanç ve düşünceler, yabancılarla iletişim ve iş seyahatleri konularında aydınlatmaya başlamıştır.1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Yeni bir başlangıç döneminde olabilir, eğitim veya iş seyahatleri gündeminizde yer alacaktır. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır.Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde cesaretiniz azalabilir, temponuzun düşmesine izin vermeyiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Geçmişte yaşanan hatalardan ders alıp köklü değişimlerde bulunabilirsiniz. İnisiyatif alarak sorumluluklarınızı farkına vararak hareket edebilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Ortak kazançlardan gelir elde edebilir, alım-satım konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca kredi, banka, sigorta ve vergi işlerinizi halledebilirsiniz.  6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Kendinizi şanslı bulabilirsiniz. Büyümek ve gelişmek için cesaretiniz artabilir, bolluk ve bereket olacaktır. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor.Yakın çevre, yakın arkadaşlar, kardeşler, eğitim ve iş konularında gelişmeler tamamlanabilir. Yeni Ay’da başlatığınız konular görünü hale gelecektir. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor.İnanç ve düşüncelerinizde akıldan ziyade duygusal kararlar alabilirsiniz.20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor, iş ve kariyer evinizden yana sizi aydınlatıp cesaret getirecektir. 30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni bir işe başlama girişiminde bulunabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_leo
ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi  ortak kazançlarınız, alım-satım konularında aydınlatmaya başlamıştır.1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir.Yeni bir mülk almak isteyebilir veya araç değişikliği yapabilirsiniz. Banka, kredi, noter, sigorta işlerinizi neticelendirebilirsiniz.Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde cesaretiniz azalabilir ve motivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Geçmişte yaşanan hatalardan ders alıp köklü değişimlerde bulunabilirsiniz.İnsiyatif alarak sorumluluklarınızı farkına vararak hareket edebilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir.İkili ilişkiler, aşk,evlilik ve ortaklık konularında sizi sevindirecek olup olumlu birliktelikler yaşatabilir.  6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. İç dünyanızda birilerine yardım etme dürtüsü artabilir, hasta olan bir yakınınıza bakabilirsiniz, biriktirdiğiniz bazı eşyaları yardım amaçlı dağıtabilirsiniz. İstedikleriniz yaparak mutlu olabilirsiniz. Kapalı mekanlarda şansınız artacaktır. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Finansal konular gözle görülür hale gelip Yeni Ay’da başlatığınız para ile ilgili konular tamamlanabilir. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Alım vce satım konularında mantık yerine duygusal kararlar alabilirsiniz. Manevi değerleri göz önüne alan davranışlarda bulunabilirsiniz. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor, inanç ve düşünceler, ticaret, hukuk, turizm konularında cesaretinizi artırarak sizi aydınlatacaktır.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor.Yeni başlangıçlar için cesaretli olabilir, risk alabilirsiniz. Uzun yolculuklar, eğitim ve iş seyahatleri olabilir.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_virgo
BAŞAK BURCU (24 Ağustos-23 Eylül)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi ikili ilişkiler, aşk, evlilik ve ortaklık konularında aydınlatmaya başlamıştır. 1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. Eşiniz ve ortağınızla birlikte bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde yeniden cesaret toplamak için kendi içinize çekilebilirsiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Geçmişte yaşanan hatalardan ders alıp köklü değişimlerde bulunabilirsiniz.İnsiyatif alarak sorumluluklarınızı farkına vararak hareket edebilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. İkili ilişkiler, ortaklar veya çalıştığınız yerin finansal kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Eşiniz veya partenerinizle ortak yatırımlardan yana olumlu gelişmeler yaşıyabilirsiniz. 6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. hayallerinizde, isteklerinizde büyüme ve bolluk yaşayacaksınız. Şansınızın yardımını görebilirsiniz. Yeni arkadaş gurupları içersinde olabilirsiniz. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede burcunuzda  Dolunay gerçekleşiyor.Egolarınız büyüyebilir, Yeni Ay’da başlatığınız konular gözle görülebilir konuma gelecektir. İstekleriniz gerçekleştirirken detaylara takılmayıp bütüne bakmalısınız. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Aşk, ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında iletişim artacak olup duygusal davranabilirsiniz.  20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor,ortak kazançlardan iş yerinizden pirim veya para gelebilir, alım-satım konularında aydınlanma yaşayabilirsiniz.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar için cesaretli olabilirsiniz. Satışta rekabet alarak riskli işlere girebilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~

julaender_pine_libra

TERAZİ BURCU (24 Eylül-23 Ekim)

18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi yanınızda çalıştırdıklarınız, ekip arkadaşları, evcil hayvanlar ve sağlık konularında aydınlatmaya başlamıştır. 1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Evcil hayvanlarla ilgili veya sağlığınız ile ilgili bir durum ortaya çıkabilir. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu zamanda mümkünse operasyon geçirmeyiniz ,tekrarı olabilir  veya zorunlu değilse daha ileri tarihe ertelemelisiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir.  Geçmişte yaşanan finansal konularla ilgili hatalar gözden geçirilmeli, inisiyatif alarak sorumluluklarınızın bilincinde olmalısınız.   5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Aşk konularında veya çocuklarınızla ilgili konularda sevinçler yaşıyabilirsiniz. Şans, talih oyunları, tatil, eğlence ve sanat konularında kısmetlisiniz. 6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor.  Toplum yaşamınızda bolluk ve bereket yaşayacaksınız. İş ve kariyer konularında şanslısınız.  16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda  Dolunay gerçekleşiyor. İç dünyanızda bazı olayları tamamlıyarak yenilenme yaşıyabilirsiniz. Başkalarından gizlemek istediğiz konular Dolunay’da büyüyerek ortaya çıkabilir. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Yanınızda çalıştırdığınız kişiler, ekip arkadaşlarınızla iletişimde duygusal tepkiler verebilir veya alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için duygusal durumlar yaşanabilir, sağlıkla ilgili haberleşme artabilir.20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, aşk, evlilik ve ortaklık konularında aydınlanabilirsiniz. 30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Evlilik ve ortaklık konularında bir başlangıç yapma cesaretinde olabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_scorpio
AKREP BURCU (24 Ekim- 22 Kasım)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi aşk, eğlence, sanat, şans oyunları, tatil ve çocuklarınız ile ilgili konularda aydınlatmaya başlamıştır.1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecektir. Aşk ve şans oyunları, çocuklar, sanat ve eğlence gibi konularda kismetli olup yeni bir program yapabilirsiniz.Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde kendinizi yeniden yapılandırıp güç sağlayabilirsiniz.Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Geçmişte yaşanan hatalı olaylardan ders çıkarıp sorumluluklarınızı artırabilirsiniz. Sabırlı olup zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Ev, iş  ve ebeveyn ile ilgili  ailevi konularda güzel gelişmeler olabilir. Aile içi mutluluk getirecektir. 6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. İnançlarınız artabilir, iş seyahatleri ve eğitim konularında şansınız açılacaktır. Kendinizi geliştirebilirsiniz.16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda  Dolunay gerçekleşiyor. Hayal ettiğiniz konularda şansı yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarla veya aile büyükleri ile bir ortamda bir araya gelebilirsiniz. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Aşk, eğlence, tatil, çocuklar ve sanat konularında iletişim artarak manevi mutluluklar yaşıyabilirsiniz. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Ekip arkadaşları, günlük işler, evcil hayvanlar ve sağlık konularında sizi aydınlatacaktır.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yanınızda çalışanlar, sağlık konuları ve günlük işlerinizde yeni bir program içerisine girebilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_sagitarius
YAY BURCU (23 Kasım- 21 Aralık)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi ev, aile, iş yaşamınızda aydınlatmaya başlamıştır. 1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. İş ile ilgili bir yeni başlangıçya bulunabilir ve aile içinde güzel bir gelişme yaşıyabilirsiniz. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde kendi içinize çekilerek bir yapılanma ve enerji depolıyabilirsiniz.Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Geçmişte yaşanan olaylardan ders çıkarıp finansal konularda insiyatif alabilirsiniz.5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Yakın çevre, kısa yollar, eğitim ve iş seyahatleri gündeme gelebilir. Güzel dostluklar kurulabilir.6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Ortak kazançlardan gelen gelirlerde artış olacaktır. Para konularında şanslısınız. Kredi almak isteyenler bu dönemi değerlendirebilir. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda  Dolunay gerçekleşiyor. İş ve kariyer konularında Yeni Ay’da başlatığınız durumlar tamamlanacaktır. 18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Ev ve iş ile ilgili konularda haberleşme hızlanabilir. Mantık yerine duygusal davranabilirsiniz. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Eğlence, sanat olayları, otel, tatil, aşk ve çocuklarla ilgili konularda aydınlanacaksınız. 30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Otel, tatil, şans oyunları, aşk, çocuklarla ilgili yeni bir durum ortaya çıkabilir.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_capricorn
OĞLAK BURCU (22 Aralık- 20 Ocak)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi yakın çevre, kardeşler, kısa yollar, eğitim ve iş seyahatleri yönünden olumlu etkiliyerek aydınlatmaktadır.1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. Yakın çevre ve kardeşlerle görüşmeler artabilir ve iş yolculukları yapabilirsiniz. Bir eğitim programı başlatabilir veya seminere katılabilirsiniz. Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir.  Geçmişte yaşadığınız bir hayaliniz tekrarlıyabilir.Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. Bir hayalinizi gerçekleştirmek için geçmiş olaylardan ders çıkarabilir, insiyatif alabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızında gerçek yüzünü görebilirsiniz.  5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Finansal konularda ve kazançlarınızda olumlu gelişmeler olabilir.6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Aşk, evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında şansınız size yardım edecektir. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda  Dolunay gerçekleşiyor. Turizm, otelcilik, yurt dışı işler, hukuk, inançlar ve uzun yolculuklar, yüksek eğitim evinizde gözle görünür gelişmeler olacaktır.18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Yakın çevre, kısa yollar, eğitim programları ve toplantılar, kardeşler ve iş ile ilgili yolculuklar yapabilirsiniz. İletişim akıcı bir şekilde sürebilir. Yardım etme veya yardım alma olabilir. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Ev, aile, ebeveyn ile ilgili aydınlanma olabilir, aile desteği alınabilir, iş konularında cesaretle ve rekabetle güzel projelere girme isteğinde olabilirsiniz.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor.Ev ve aile ile ilgilenebilir, yer değişikliği yapabilir veya yeni bir iş projesi başlatabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_aquarius
KOVA BURCU (21 Ocak- 19 Şubat)
18 Şubat’da Balık burcuna geçen Güneş sizi finansal konular ve para evinizden aydınlatmaya başlamıştır. 1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. Finansal konularda yeni bir başlangıç fırsatı doğabilir, kazancınız artabilir.Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde geçmişte çalıştığınız bir iş yerinde çalışabilirsiniz. Enerjinizi iş yerinde sarf edeceksiniz. Kariyer ve işiniz  için çok çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. İş hayatınızda geçmişte yaşadığınız problemlerden ders çıkararak yeniden yapılanabilirsiniz ve sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. 5 Mart’ta Venüs burcunuza geçecektir. Bir ay boyunca sevgi, aşk, para, sanatsal konular, güzellik konularından yana şanslı olacaksınız. Bu dönemde çok beğeni alabilirsiniz.6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Günlük işlerinizde, sağlık konularında, evcil hayvanlarla ilgili, yanınızda çalışanlar, ekip arkadaşları konularında şanslısınız.16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda  Dolunay gerçekleşiyor. Eşinizin ve ortağınızın parasından faydalanabilirsiniz. Alım-satım konularında ve ortak kazançlarda güzel fırsatlar olabilir. Ödemelerle ilgili konularda gelişmeler olacaktır. Banka, sigorta, noter ve vergi işlerinizi tamamlayabilirsiniz.18 Mart’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. Para ve kazançlarınız konularında akıldan ziyade duygusal davranabilirsiniz. Yardım etmek isteğinde olabilir veya yardım desteği alabilirsiniz.20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Yakın çevre, yakın arkadaşlar, kardeşler, kısa yollar, eğitim, seminer gibi konularda şanslısınız.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yakın çevreden, arkadaş ve kardeşlerden güzel bir haber alabilir veya yolculuk için program yapabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

~
julaender_pine_pisces
BALIK BURCU (20 Şubat- 20 Mart)
18 Şubat’da burcunuza  geçen Güneş sizi direkt etkiliyerek kişiliğiniz, egolarınız ve istekleriniz konularında aydınlanmanızı sağlamaktadır.1 Mart’ta saat 09:59’da on derece Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşicektir. Aile içi mutluluk, kız kardeş veya anne ile ilgili yeni haberler alabilirsiniz.Aynı gün Mars geri hareketine (Retro) hareketine başlayacaktır. Mars 20 Mayıs’ta düz hareketine dönecektir. Bu dönemde enerjinizi yolculuklarda harcıyabilirsiniz. Evden dışarı çıkarak temiz havada gezebilirsiniz, iş yerinde yer veya bölüm değişikliği olabilir, uzaktan gelen yakınlarınızla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca 1 Mart’ta Saturn geri hareketini başlatacaktır ve 20 Temmuz’da düzelecektir. İş hayatınızda geçmişten gelen sorunlarla karşılaşmamak için daha çok insiyatif alabilirsiniz. Yeniden yapılanma, değişim, dönüşüm ve inançlarınızda kararlılık olabilir.5 Mart’ta Venüs Kova burcuna geçecektir. Kapalı ortamlarda çalışmalar, güzellik konuları, para konuları ve  sanatsal olaylar bu dönemde artabilir. 6 Mart’ta 10 derecede Yengeç burcundaki Jupiter Retrosu bitiyor. Aşk, eğlence, tatil, şans oyunları, çocuklarla ilgili güzel haberler, büyüme ve gelişme kaydedebilirsiniz. 16 Mart saat 19:08’de 26 derecede Başak burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık konularında Yeni ay’da başlattığınız bir projeyi geliştirerek tamamlayabilirsiniz. 18 Mart’ta Merkür burcunuza geçiyor.Her türlü haberleşme trafiğiniz artacaktır. Maneviyat sizin için önemlidir. İletişim ve ulaşım ile ilgili konular gündemde yer alabilir, bol gezinti yapabilirsiniz. 20 Mart saat 18:45’de Güneş Koç burcuna geçiyor. Para ve finansal konularda aydınlanma veya gelir artışı olabilir.30 Mart saat 20.45’de dokuz derecede Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni kazançlar elde edebilir, para konularında risk alabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun. Sevgiyle kalın…

Arzu Özalpay
Astrolog
~~~
Konuk Yazarlar tarafından yazıldı
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2.641 okunma

Başa Dön