Saygı

KENDİNİZİ İYİ HİSSETMEK İSTİYORSANIZ, ADRES BELLİ!

Saygı Günenç

 

blog_alessandro_sgmyazilim4

 

İş stresi, hayat akışı, çocuklar, ev, komşu, arkadaşlar derken koşuşturmaca her zaman olduğu gibi devam ediyor. Bir kadın olarak çalışmanın zorluklarına bir çok kez değinmiştik. (ÇOCUK DA YAPARIM KARİYER DE!) Ancak çoğu zaman serzenişte bulunsak da kadın olmanın kesinlikle çok güzel olduğunu hepimiz biliyoruz…

Bahsettiğimiz bu koşuşturma içinde, biraz mola vermek, biraz kendimize bakmak inanın ki çok iyi geliyor. Nasıl yaşamımızı sürdürmek için besleniyorsak, ruhumuzu da beslememiz gerekiyor. Tabi en önemlisi de; bedenimize de iyi bakmak! Çünkü; bakımlı olmak, kendini iyi hissettiriyor ve tüm o günlük telaşelerle baş edebilme gücü veriyor. Üstelik tepeden tırnağa bakımlı bir kadın olmak hiç de zor değil. Kendinize ayıracağınız kısa zamanlarla güzelliğinize güzellik katabiliyorsunuz.

 

blog_alessandro_sgmyazilim3

 

Sosyal medya danışmanlığını yapmaya başladığımız; Alessandro Academy Tırnak Stüdyosu’ da kendimizi şımartabileceğimiz, o muhteşem mekanlardan biri… 

Huzur veren mekanıyla, samimi yaklaşımlarıyla, kaliteli hizmetiyle, çok iyi hissediyorsunuz.

 

blog_alessandro_sgmyazilim1

 

Uzman kadrosuyla;

 • Manikür, pedikür,
 • El, ayak spa,
 • Özel el ve ayak maskeleri(sorunlu ayak tırnakları için muhteşem çözümler),
 • Cilt bakımı,
 • Kalıcı oje,
 • İpek kirpik,
 • Kalıcı makyaj
 • Kaş, bıyık, ağda gibi konularda profesyonel hizmet veriyor.

Üstelik, hem lüks bir ortamda hizmet alıyor, hem de evinizin sıcaklığında hissediyorsunuz. Kar maksimizasyonunun yanında, sosyal sorumluluk bilinciyle de, fiyatlarını uygun tutarak herkesin bu hizmetlerden faydalanmasını istiyor. Çünkü kendi söylemiyle O’na göre:

” Ülkemizin koşulları oldukça ortada. Hemen hemen herkesin maddi kaygıları var.  Bu kaygıların, bir kadının kendini iyi hissetmesine engel olmasını istemiyoruz. Belirli maddi gücü olan bir kesime hitap eden ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yanında, daha uygun fiyatlı ürünler ve uygulamalar da yapıyoruz. Çünkü; buradan gülümseyerek keyifle çıkan her müşteri, bize de enerji ve mutluluk veriyor.”

Uygun fiyatlarıyla, bakımlı olmanın keyfini, konforlu bir şekilde yaşatan; Banu Çağlar Hanımı yürekten kutluyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Üstelik https://www.facebook.com/alessandroacademyantalya/ adresini beğenenleri çeşitli indirimler ve hediyeler kazanabiliyor.

Siz de kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, adres belli!

alessandro_blog_sgmyazilim_kapak_son

 

sgmyazilimsayfasi5

 

Saygı Günenç tarafından yazıldı

“KENDİNİZİ İYİ HİSSETMEK İSTİYORSANIZ, ADRES BELLİ!” için bir yorum

 1. derya soygül dedi ki:

  Çok hos bir mekan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.673 okunma

Başa Dön