Saygı

KONUK YAZAR:ARZU ÖZALPAY-KASIM AYINDA BURCUNUZ VE SİZ

Konuk Yazarlar

koc_burcu
KOÇ BURCU (21 Mart-20 Nisan)
23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş,horoskopunuzun 8. evinde olup size ortak kazançlar, eşin parası, alım satım,kredi,sigorta ve vergi gibi konuları gündeme getirmiştir. Akrep burcunda geri harekette (Retro) olan Merkür bu konularda geçiktirme ve sorun yaratabilir. 3 Kasım'da bu evinizde Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Ay,Güneş ve  Merkür Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Para konularında kendinizi kısıtlanmış hissedebilir ve  yeni olanaklar arayışına girebilirsiniz. Başak burcundaki Mars gezegeni sağlığınızı etkiliyebilir ve ufak kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda vardır. 5 Kasım'a kadar Yay burcundaki Venüs gezegeni yer değişimi, uzak yerlere yolculuk, iş gezileri ,eğitim ve yabancılar ile ilgili konulara canlılık getirecektir. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs size iş ve kariyer konularında yardımcı olacaktır. Toplum önünde gözler üzerinizde olacak olup dikkat çekeceksiniz. 11 Kasım'dan sonra Merkür düz hareketine geçip geciken ve  aksayan işlerinizi hızlandıracak olup netlik kazandıracaktır.
 
Her şey gönlünüzce olsun….Sevgiyle kalın…
 
~
 
BOA-BU~1
BOĞA BURCU (21 Nisan-20 Mayıs)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 7. evinde olup sizi ikili ilişkiler, eş ve ortaklıklar evinizden etkileyecektir. Eş ve/veya ortaklar ile yapılması gereken işler, sözleşmeleri gündeme getirmiştir. Akrep burcunda geri hareketinde (Retro) olan Merkür bu konularda sizi zorlayabilir ve gecikmelere neden olabilir. 3 Kasım'da bu evinizde Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Ay, Güneş ve  Merkür Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Eş ve ortağınız ile ilgili konularda yenilenme ve derinlemesine düşünüp değişikliklere gidebilirsiniz. Mars Başak burcunda sizi aşk'ta fikir ayrılıklarına götürebilir ve tartışmanıza neden olabilir. Dikkatli olmakta fayda vardır. Çocukları olanlar çocuklarının sağlıkları ile ilgilenebilir veya çocuklarına  alışveriş yaparak para harcayabilirler. 5 Kasım'a kadar Yay burcunda bulunan Venüs ortak gelirlerden gelen para, kredi ve ödemeler konusunda size yardımcı olacaktır. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs uzak yerlere yolculuk, yabancılar ile iş, eğitim , inanç ve düşüncelerinize yeni fikirler katıp güzel şeyler düşünmenize yardımcı olacaktır. 11 Kasım'dan sonra Merkür'de düz hareketinde olacağından aksayan ve ters düşen ilişkilerinizi düzeltip, işlerinizin yoluna girmesine yardımcı olacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
Burclar-Ikizler
İKİZLER BURCU (21 Mayıs-21 Haziran)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 6. evinden sağlık, günlük işler, gurup çalışmaları, yanınızda çalıştırdığınız kişiler, evcil hayvanlar ile ilgili konuları gündeme getirecektir. Akrep burcunda geri hareketinde (Retro) olan Merkür bu konularda randevularda gecikmeler, ulaşım problemleri ve  yanlış anlaşılmalar getirecektir. 3 Kasım'da bu evinizde Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması olacaktır. Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Çalıştırdığınız kişilerin sağlık problemleri ile ugraşabilirsiniz veya evcil hayvanlarınız hastalanabilir ve ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Birlikte yaptığınız gurup işlerinde ayrılan kişiler olabilir. Başak burcundaki Mars evde ve işte masraf açabilir, kendinizi finansal zorluklar içersinde bulabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelmek için fazla sorumluluk alabilirsiniz. 5 Kasım'a kadar Yay burcundaki Venüs ikili ilişkilerinizde size yardımcı olacaktır. 5 Kasım'dan sonra Oğlak burcuna geçecek olan Venüs ortak proje ve işlerinizden kazanılan parayı harcamaya ve yatırım yapmanıza yardımcı olacaktır. 11 Kasım'dan sonra Merkür düzelmiş olup ertelenen ve  aksayan işlerinizi tamamlamanıza yardım edecektir. Sağlık konularıda düzelecektir.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
yengec
YENGEÇ BURCU (22 Haziran-22Temmuz)
23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 5. evinden sizi sahnede olmak, çocuklar, gençler, eğlence, otel, aşk ve sportif aktiviteler ve şans oyunları konularında etkilemeye başlamıştır. Akrep burcunda geri hareketinde (Retro) olan Merkür bu konularda iletişim ve ulaşım problemlerine, yanlış anlaşılmalara ve gecikmelere neden olabilecektir. 3 Kasım'da bu evinizde Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Fikirlerinizi kabul ettirmekte ve kendinizi ispat etmekte zorlanabilirsiniz. Başak burcunda bulunan Mars sizi yakın çevre, eğitim ve kısa yollar gibi konularda size enerji sağlayacaktır. Bu arada yakın çevrenizdekilerle zaman zaman ters düşebilirsiniz, konuşmalarınıza dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz. 5 Kasım'a kadar Yay burcundaki Venüs günlük işlerinizi hallaetmenize yardımcı olacak ve sağlıkta şanslı olacaksınız. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçen Venüs ikili ilişkiler ve  evlilik konularında mutluluk getirecektir. Ortaklar ile yapılan işlerde olumlu sonuçlar bekliyebilirsiniz. 11 Kasım'da Merkür düzelmiş olup ilişkilerinizde yaşanan problemler ortadan kalkacaktır.
 
Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
aslan
ASLAN BURCU (23 Temmuz-23 Ağustos)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 4. evinden sizi anne, baba, aile, ev ve yuva gibi konularda etkileyecektir. Akrep burcunda geri harekette (Retro) olan Merkür bu konularda evde yapılacak tadilat ve onarım, dekorasyon değişikliği, taşınma gibi konularda gecikme ve ertelenmeye sebep olacaktır. 3 Kasım'da yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacak olup eliniz kolunuz bağlanmış ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Evde ve işte daha çok disiplinize olup sorumluluklarınız artabilir. Üzerinizde düşen sorumlukların üstesinden gelebilirsiniz. Anne, baba ve aile ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Başak burcunda bulunan Mars ev ve aile ilgili konularda masraf oluşacağını göstermektedir. 5 Kasım'a kadar Yay burcundaki Venüs eğlence, gezi, spor ve çocuklar ile ilgili konularda güzel fırsatlar verecektir. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs evdeki günlük işlerinizde, gurup toplantılarınızda, yanınızda çalıştırdığınız insanlar ve sağlık konularında olumlu gelişmeler yaşatabilir. 11 Kasım'dan sonra Merkür düz hareketine geçtiğinde evde yapılacak işler hızlanarak yoluna girecektir.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
basak
BAŞAK BURCU (24 Ağustos-23 Eylül)
23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 3. evinden sizi etkilemeye başlamıştır. Yakın çevrenizde olanlar, kardeşler, kısa yollar, eğitim ve kurs gibi konular gündeme gelmektedir. Akrep burcunda geri hareketinde (Retro) bulunan Merkür bu konularda gecikmelere, yanlış anlaşılmalara , iletişim ve ulaşım konularında aksamalara sebep olabilir. 3 Kasım'da Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacak olup yakın çevrenizdekilerde fikir ayrılığı yüzünden anlaşmazlıklara neden olacaktır. Yeni çıkış yolları arayabilir, sorumluklarınızda artış olabilir. Başak burcundaki Mars effor sarf etmenize, yeni girişimlerde bulunmanıza yardım edecek olup size güç sağlayacaktır. Ancak  sağlığınıza özen göstermelisiniz. Zira sinirleriniz gergin olabilir. 5 Kasım'a kadar Yay burcundaki Venüs evde, işte, anne, baba ve aile ile ilgili konularda yeni güzel gelişmeler getirebilir. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs çocuklar, aşk, şans oyunları, eğlence ve oteller gibi konularda size şans getirecektir. 11 Kasım'da düz hareketine geçecek olan Merkür eğitim konuları, kısa yollar ve yakınlarınızdan gelen güzel haberlerle mutlu olacaksınız.Geciken ve ertelenen
 işleriniz yoluna girecektir.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…

teraziTERAZİ BURCU (24 Eylül-23 Ekim)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 2. evinden sizi kendi kazançlarınız ve  finansal konularda etkilemeye başlamıştır. Akrep burcunda geri hareketinde (Retro) olan Merkür finansal konularda para kazanmanın yeni yollarını geciktirmiş olup ertelenmelere sebep olmuştur. 3 Kasım'da Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Ay, Merkür ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Finansal konularda yeni fikirler üretip daha fazla para kazanmak için çeşitli konuları araştırıp çok fazla sorumluluk alabilirsiniz. Başak burcunda bulunan Mars gizli düşmanlarınız olduğunu düşündürmektedir. Sağlığınız ile ilgili hastane ortamlarında bulunabilirsiniz. Bir eşya veya paranızı kaybedebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. 5 Kasım'a kadar Yay burcunda bulunan Venüs kardeşler, yakınlar, kısa yollar ve eğitim ile ilgili konularda yapmak istediklerinizi tamamlayabilirsiniz. 5 Kasım'da Venüs Oğlak burcuna geçerek ev,yuva,iş ve aile ile ilgili konularda mutluluklar verecektir. Evde dekorasyon değişikliği, eşya alımı olabilir. 11 Kasım'dan sonra Merkür düz hareketine döneceğinden geciken herşey yoluna girmeye başlayacaktır. Elinize para geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
Burclar-Akrep-1AKREP BURCU (24 Ekim- 22 Kasım)
23 Ekim'de burcunuza geçen Güneş, horoskopunuzun 1. evinden direkt kişiliğinizi, egolarınızı, duygu ve düşüncelerinizi etkilemeye başlamıştır. Fakat Akrep burcunda Merkür'ün geri hareketi (Retro) sizi engelliyebilir, yapmaya çalıştığınız konularda, isteklerinizde gecikmeler ve aksamalara sebep olabilir. 3 Kasım'da Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Ay, Merkür ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Zorlukların üstesinden gelmek için güç toplamalısınızki başarabilesiniz. Eksiklerinizi tamamlamanız, kendinizi ve düşüncelerinizi yenilemelisiniz. Sizi için tam bir değişim ve dönüşüm zamanıdır. Bu arada sorumluluklarınız artabilir. Başak burcunda bulunan Mars hayallerinizigerçekleştirmek için size güç ve cesaret verecektir. 5 Kasım'a kadar Yay burcunda bulunan Venüs iş ve para kazanımlarında yeni fırsatlar sunup sizi sevindirecektir. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs, kardeşler, yakın çevre, kurs ve eğitim konularında başarı verecektir.
11 Kasım'dan sonra Merkür'ün geri hareketi düzelmeye başlayacağından iletişim ve eğitim konularında yaşanan gecikmeler hızlanıp netlik kazanmaya başlayacaktır.
 
Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
 
yay-burcu-300x225YAY BURCU (23 Kasım- 21 Aralık)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 12. evinden sizi etkilemeye başlamıştır. İç dünyanızda sizi derin düşüncelere ve karamsarlıklara itmiştir. Konuları derinden düşünerek ele almanıza yardım etmektedir. Ancak Akrep burcunda Merkür'ün geri hareketi hareket özgürlüğünüzün kısıtlanmasına, yaşadıklarınızı sorgulamanıza ve nedenleri ile yüzleşmenize sebep olmaktadır. 3 Kasım'da Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecek olup Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Bu durum sizi kapalı ortamda sorumluluk alacağınız yeni bir iş imkanı sunabilir. Başak burcunda bulunan Mars kariyer evinizden, işle ilgili araştırma ve girişimlerinize cesaret ve ataklık vermeye devam edecektir. 5 Kasım'a kadar Yay burcunda bulunan Venüs sizi direkt etkilyerek dikkatleri üzerinize çekmenize ve beğenilmenize sebep olacaktır. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs size para ve iş konularında destek olacaktır. Yeni bir işe başlıyabilirsiniz. 11 Kasım'dan sonra Merkür düz hareketine devam ederken iş, para ve kariyer konularında oluşan gecikmeleri ortadan kaldıracaktır. Aksamalar düzelip işleriniz yoluna girecektir ve böylece iç dünyanızın aydınlanmasına neden olacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
olakOĞLAK BURCU (22 Aralık- 20 Ocak)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskopunuzun 11. evinden sizi hayaller, umutlar, arkadaş gurupları, dernek ve kurumlar konularında etkilemeye başlamıştır. Akrep burcunda Merkür'ün geri hareketi (Retro) hayallerinizi gerçekleştirmekte gecikmelere sebep olurken arkadaş guruplarında sözlerinizinde yanlış anlaşılmasına sebep verebilir dolayısıyla konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. 3 Kasım'da Akrep burcunda yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecek olup Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Topluluklarda görev almanıza, sorumluluk artışına sebep olurken hayalleriniz için çok çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Başak burcunda bulunan Mars size eğitim, yayıncılık, uzak yerler ve  iş seyahat konularında şans vermektedir. 5 Kasım'a kadar Yay burcunda bulunan Venüs sizi sevgi ve aşk konularında kısıtlanmış hissi vererek zorlamaya devam edecektir. Kendinizi yeterince ifade edemiyebilirsiniz. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçecek olan Venüs sizi direkt etkiliyerek sevilip seveceksiniz ve beğenileceksiniz. Kendinizi partnerinize daha iyi ifade edip mutlu olacaksınız. 11 Kasım'dan sonra Merkür düz hareketinde olacağından yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacaktır. Hayallerinizide
gerçekleştirmek daha kolay olabilir.

Her şey gönlünüzce olsun…Sevgiyle kalın…
 
~
 
 
kovaKOVA BURCU (21 Ocak- 19 Şubat)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskobunuzun 10. evinden sizi iş, kariyer ve toplumda göz önünde olma fırsatları yaratmaktadır. Fakat Akrep burcunda geri hareketinde (Retro) bulunan Merkür bu konularda gecikmelere, yanlış anlama ve anlaşılma gibi iletişim problemleri yaşatabilir. 3 Kasım'da yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. İş yerinizde yönetici konumundaki kişiler ile zorlayıcı önemli bir olay yaşatarak yeni durumlara sebep olabilir. Çok sorumluluk alıp  terfi edebilirsiniz. Toplumda dikkatler üzerinizde olacaktır. Başak burcunda bulunan Mars ortak kazançlardan elde edeceğiniz gelirler konusunda sizi zorlayabilir. Alım ve satım konularına yönelebilirsiniz. Vergi, noter, sigorta ve banka işleri ile uğraşabilirsiniz. Sağlık konusunda operasyon gerekebilir, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 5 Kasım'a kadar Yay burcunda bulunan Venüs hayallerinizi gerçekleştirmekte şans sunmaktadır. Arkadaş gurupları ve dernekler içinde kendinizi bulabilirsiniz. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçen Venüs sevgi ve aşk konularında zorlu zamanlar göstermektedir. Sağlıkla olan problemleriniz için hastane ortamında bulunabilirsiniz. Zira olumlu sonuçlanacaktır. 11 Kasım'dan sonra Merkür düz hareketinde olacağından olumsuz durumlar düzelerek  yoluna girecektir.

Her şey gönlünüzce olsun… Sevgiyle kalın…
 
~
 
 
balikBALIK BURCU (20 Şubat- 20 Mart)

23 Ekim'de Akrep burcuna geçen Güneş, horoskobunuzun 9. evinden sizi etkilemeye başlamıştır. İnanç ve düşünceleriniz, uzaklardaki aileniz,seyahat ve eğitim gibi konular öne çıkacak olup bu konularla ilgilenmenize neden olacaktır. Merkür'ün Akrep burcundaki geri hareketi (Retro) nedeniyle aksamalar, gecikmeler, iletişim ve ulaşım gibi konularda bir takım problemlere sebep olabilir. 3 Kasım'da yeni Ay'da Hibrid Güneş tutulması gerçekleşecektir. Merkür, Ay ve Güneş Saturn gezegeni ile kavuşum yapacaktır. Seyahat ve yolculuklarda bazı sorunlar oluşabilir. Dikkatli davranmakta fayda vardır. Başak burcunda bulunan Mars ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik konularında sizi zorlarken anne, baba ve aile bireyleri ile ilgilenmek durumunda kalabilir, sorumluluklar üstlenebilirsiniz. 5 Kasım'a kadar Venüs size  toplum yaşamı, iş ve kariyer konularında yüzünüzü güldürecek fırsatlar yaşatacaktır. İş yerinde bazı güzel düzenlemeler yapılabilir. Size başarı gözükmektedir. 5 Kasım'da Oğlak burcuna geçen Venüs hayaller, umutlar ve arkadaş guruplarından yana size yardımcı olacaktır. Aile büyükleri ve  arkadaş guruplarıyla bir araya gelerek hoş vakitler geçirebilirsiniz. Çok istediğiniz bir hayalinizde gerçekleşebilir. 11 Kasım'dan sonra Akrep burcunda Merkür'ün düz hareketine dönmesiyle iletişim ve ulaşım konuları düzelecek olup netlik kazanacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun… Sevgiyle kalın…
 
Arzu Özalpay
Astrolog
 
~~~
Konuk Yazarlar tarafından yazıldı
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.573 okunma

Başa Dön