Saygı

ETKİNLİĞİMİZ SONUÇLANDI! İŞTE ATÖLYEMİZİN EKİM/2013 “GÜLÜMSEYEN FOTOĞRAFLARI”

Saygı Günenç

GÜLÜMSEMEK, İKİ İNSAN ARASINDAKİ EN KISA MESAFEDİR. Victor Borge

Adaylarımızın kendileri için özel fotoğraflarını bizlerle paylaşması son derece sevindirici. Bize de aynı tebessümü, keyfi yaşattılar… Katılan bütün adaylarımızı yürekten kutluyor ve teşekkür ediyoruz.

Etkinlik süresince yine keyif aldık, heyecanlandık. İşte özel olan bu… Oylamaya katılan değerli jürilerimize de teşekkür ederiz.

Etkinlik formatı gereği ilk üç gülümseyen fotoğrafı seçmek durumundayız. Bu derecelendirme sadece küçük bir hediye edebilmek için yapılmıştır. Özellikle tekrarlamak istiyorum ki bütün çalışmalar birbirinden güzel…

(Blog üzerinden gelen oylarda aynı IP ve email adresleri kabul edilememiştir.)

Gelelim birinciye 🙂 İş arkadaşlarının, dostlukların da bu kadar keyifli olabileceğini hatırlatan OSMAN ÖZÇAKMAK’ın “gülümseyen fotoğrafı” (Küçükçekmece/İSTANBUL) birinci olmuştur.

mtc

 

~~~

Çocukluğumuz en güzel anılarıdır oyunlar… Hangimiz ağaca çıkmadık ki:) ERDEM ARIASLAN’ın “gülümseyen fotoğrafı”(İZMİR) içimizi sıcacık yaparak ikinci olmuştur.

mtv12

 

~~~

Deniz, gökyüzünün görkemli renkleri ve etkileyici gülümseyişleriyle ENGİN SEVİM’in “gülümseyen fotoğrafı” (Küçükçekmece/İSTANBUL) üçüncü olmuştur.

_MG_4658

~~~

Ve işte hediyelerimiz…1.adayımız:

 YaşamıAnlamlı ve güzelKılmanın yolu da, benzer biçimde, bağlantısız gibi görünen şeyler arasında bağlantılar kurmaktan, insanları ve mekanları, arzuları ve anıları, önemleri es geçilmiş ayrıntılar içinden birbirine bağlamaktan geçer." diyen GEZİCİYAK'dan harika bir günibirlik gezi kazanmıştır.

gezxx

2. ve 3.adaylarımız:

Affectum Libris yayınlarından harika birer kitap kazandılar.

İnsanın kendi en yüksek potansiyelini ortaya çıkarması ve kendini tanıması kişisel gelişimin temel noktalarıdır. Yayınevi olarak ilk yayımladığımız kitaplar arasında yer alan %100 Yakıştır ile okuyucuların kendi bütünleyen renklerini öğrenerek fark yaratmalarına, özgüvenlerini arttırıp imajlarını yenileyerek sosyal iletişimde başarılı olmalarına yardımcı olmayı amaçladık. Sonra “Bazen” olduk. Bazen kelimelerin kostümü, bazen bir cümledeki arayış gibi içinizdeki koridorun boşluklarını doldurduk…  diyen yayınevinin birbirinden güzel kitaplarını adaylarımıza hediye ediyoruz.

bazen

yaki

 

 

 

HER ZAMAN GÜLÜMSEMENİZ VE GÜLÜMSETMENİZ DİLEĞİYLE…

ddddf

Saygı Günenç tarafından yazıldı

“ETKİNLİĞİMİZ SONUÇLANDI! İŞTE ATÖLYEMİZİN EKİM/2013 “GÜLÜMSEYEN FOTOĞRAFLARI”” Yorumları (2 Adet)

 1. osman özçakmak dedi ki:

  saygı hanım merhaba,
  öncelikle benim gönderdiğim resme beğenilerini gönderen herkese çok teşekkür ederim.şu an o kadar mutluyum ki anlatamam.Bu resim tamamen doğal ve o anlık görüntünün resme yansımasıdır.iş hayatımızın yoğun gündeminde gülümseyebilmek ve o anıda yakalayabilmek benim için de önemliydi.Gülümsemenin güzelliğini hatırlatan,böyle bir organizasyonu düzenlediğiniz için sizlere, beğenilerini sunan herkese, jüri üyelerine tekrar teşekkür eder saygılarımı sunarım.

 2. Saygı Günenç dedi ki:

  Merhaba Osman Bey,

  Nezaketiniz ve anlamlı mesajlar veren fotoğrafınız için ben teşekkür ederim. Mutluluğunuz, keyifli sözleriniz ,bu etkinliğimizi çok anlamlı kılıyor. Sizin ve bütün adayların yüreklerine sağlık…

  Gülümsemenin güzelliğinin hepimizi sarması dileklerimle.
  Başka bir atölye etkinliğinde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2.345 okunma

Başa Dön